REFERANSLARIMIZ

Ana Sayfa  /  REFERANSLARIMIZ


1. Sahil Park Sitesi / SAHİLEVLERİ 
Sekiz müstakil konut, yüzme havuzu, sığınak, idari bina, araç park alanları, ortak alanlar, su deposu ve bahçeden oluşan bir sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere 3 (üç) çalışanı vardır.  2007 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz.

2. EMİR Apartmanı / GÖZTEPE 
15 daire, 3 iş yeri, kazan dairesi, hidrofor, asansör, bahçeden oluşan bir apartmandır. 2009 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. Apartmanda bir görevli vardır.

3. Mesa Urla Evleri / URLA
72 dönüm arazi, Nizamiye, 30 müstakil konut, konutların kişiye özel yüzme havuzları ve peyzajlı bahçeleri, sosyal tesisler, dinlenme salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, spor salonu, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahası, mini futbol sahası, jeneratör, arıtma, su deposu, üç adet su kuyusu, açık ve kapalı araç park alanları, idare binası, geniş ortak alanlardan oluşan bir sitedir. Çeşitli konularda hizmet veren 14 çalışanı vardır. 2010 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. 31.12.2009 - 31.08.2012

4. Palmiye Park Evleri / GAZİEMİR
114 konut, sığınak, hidrofor, kuyu suyu, site ve konutlar yangın hidrant sistemi ve su depolarından oluşan bir sitedir. Güvenlik, bahçıvan ve  hizmetli olmak üzere toplam 7 çalışanı vardır. 2010 yılından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz. 2010 – 2016

5. Kavak Apartmanı / ÜÇKUYULAR
17 daire, hidrofor, asansör, bahçeden oluşan bir apartmandır. 2011 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. Apartmanda bir görevli vardır.

6. Palmiye 2 Sitesi / GÜZELBAHÇE
2 Blok, 18 daire, yüzme havuzu, ortak ısı merkezi, asansörler, otopark ve yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. 2011 yılından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz. 2011-2017

7. Çenberciler Sitesi / NARLIDERE
3 Blok, 40 daire, sığınak, kuyu suyu, jeotermal ısıtma sistemi, otopark, toplantı odası yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. Güvenlik ve hizmetli olmak üzere toplam 2 çalışanı vardır. 2011 yılından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz. 2012 - 2017

8. Turunç Sitesi / GÜZELBAHÇE
4 Blok, 32 daire, yüzme havuzu, ortak ısı merkezi, asansörler, otopark, toplantı salonu ve yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. 2013 yılından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz.2012-2019

9. Riva Park Sitesi / SAHİLEVLERİ
21 müstakil konut, idari bina, araç park alanları, ortak alanlar, havuz ve bahçeden oluşan bir sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere 6 ( altı ) çalışanı vardır. 2013 yılından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz.

10. Gün Apartmanı / ALSANCAK
7 daire, bir işyeri, hidrafor, bahçeden oluşan bir apartmandır. 2013 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. Apartmanda bir görevli vardır.

11. Palmiye Park Renova Evleri / Yeşilova - Bornova
İki blok 150 konut, dokuz işyeri, üç adet site görevlisi konutu, sığınak, hidrofor, kuyu suyu, site ve konutlar yangın hidrant sistemi, su depoları, merkezi ısıtma sistemi, kapalı otopark, sosyal tesis ve hobi alanından oluşan bir sitedir. 2014 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz. 2014-2017

12. Güzeltepe Konakları / Güzelbahçe
26 müstakil konut, idari bina, araç park alanları, ortak alanlar, havuz ve bahçeden oluşan bir sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere 5 ( beş ) çalışanı vardır. 2014 yılından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz.2014-2017

13. Konuk Park Sitesi / Gaziemir
5 Blok, 64 daire, yüzme havuzu, asansörler, kapalı otopark, toplantı salonu, sosyal tesis, kondisyon salonu, nizamiye konuk bekleme noktası ve yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. 2014 ayından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz. 2014-2017

14. Çağdaş Apartmanı / GÖZTEPE
8 daire, üç işyeri, hidrofor, bahçeden oluşan bir apartmandır. 2015 yılında Yöneticilik görevini yürütmeye başladık. Apartmanda bir görevli vardır.

15. Çınar Apartmanı / Balçova
8 daire, jeotermal ısıtma sistemi, otopark, yeşil alanlardan oluşan bir Apartmandır. 2015 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

16. Akaykent Sitesi  / NARLIDERE
2 Blok, 36 daire, otopark, yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. Bir site görevlisi vardır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

17. Kardeş Apartmanı / Balçova
12 daire, jeotermal ısıtma sistemi, otopark, yeşil alanlardan oluşan bir Apartmandır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

18. Cetaş Sitesi / ÇEŞME
3 ayrı alan üzerinde 4, 16 ve 6 müstakil konuttan oluşan toplamda 24 müstakil konut, üç yüzme havuzu, kuyu suları, Jeneratör, hidrofor, geniş yeşil alanlar, idari bina ve otoparktan oluşan bir sitedir. 5 çalışanı vardır.

19. Palmiye Park MARE Sitesi / Zeytinalanı
İki ayrı parsel üzerinde yedi blok 42 daire, iki küçük süs havuzu, görevli dairesi, spor salonu, bünyesinde küçük bir mutfak, yemek odası, dinlenme salonu bulunan geniş bir kapalı sosyal alan, sinema salonu, kuyu suyundan oluşan bir sitedir. Üç çalışanı vardır.

20. Goldiva Kuzey Sitesi / Bornova
İki blok 190 daire, sekiz iş yeri, yüzme havuzu, iki adet görevli dairesi, spor salonu, açık ve kapalı otopark, kuyu suyu, hidrofor, su deposundan oluşan bir sitedir. Yedi çalışanı vardır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz.

21. Casa Marin Sitesi / URLA
62 müstakil konut, arıtma, otopark, ortak alanlar ve Güvenlik Kulübeleri, yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. Güvenlik dahil altı çalışanı vardır. 2017 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz.

22. Gloria Residence / NARLIDERE
14 daire, Kapalı Yüzme Havuzu, Kapalı Otopark, Asansör, Spor salonu, Sauna, Yeşil alanlar ve Merkezi Kazan Dairesinden oluşan bir apartmandır. Bir görevlisi vardır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz.

23. Fatih Apartmanı / ÜÇKUYULAR
20 daire, altı iş yeri, jeotermal ısıtma sistemi, otopark, yeşil alanlardan oluşan bir Apartmandır.

24. Görkem Apartmanı / HATAY
16 daire, dört iş yeri, jeotermal ısıtma sistemi, otopark, yeşil alanlardan oluşan bir Apartmandır.

25. Gardenia19 Sitesi / GÜZELBAHÇE
19 müstakil konut ve konutlara ait yüzme havuzları, araç park alanlarından oluşan bir sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere üç çalışanı vardır.

26. Sakız Evleri Sitesi / GERMİYAN ÇEŞME
17 müstakil konut, yüzme havuzu, arıtma, ortak yeşil alanlar ve araç park alanlarından oluşan bir sitedir. Bir bahçıvan çalışanı vardır.

27. Concept Gloria Sitesi / SAHİLEVLERİ
Üç müstakil konut, yüzme havuzu, araç park alanı, konutlara ait yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. Bahçıvan ve güvenlik olmak üzere iki çalışanı vardır.

28. İşgören Sitesi / İNCİRALTI 
17 müstakil konut, güvenlik odası, araç park alanları, ortak alanlar, havuz ve konut bahçelerinden oluşan bir sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere 4 ( dört ) çalışanı vardır.

29. Bella Mina Evleri / GÜZELBAHÇE
 
Üç Blok, 18 daire iki müstakil konut, ortak alanlar, yüzme havuzu, araç park alanlarından oluşan bir sitedir. Üç site görevlisi vardır.

30. Hatipoğlu Sitesi / KUŞADASI
52 müstakil konut yüzme havuzu, yeşil alanlar, kuyu suyu, idari bina, görevli konutu ve ortak alanlardan oluşan bir sitedir. Sitenin muhasebesel ve yönetimsel işlemleri tarafımızdan yürütülmektedir ( tutulması gereken kayıt ve belgeler ile aidat tahsiline yönelik avukatlık hizmetleri sitenin genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, resmi daireler ve SSK nezdindeki kayıtların tutulması, gerekli yazışmaların  yapılması, İşletme, Karar ve Denetçi defterlerinin tutulması, aylık bilançoların her ay için ayrı olacak şekilde dosya halinde hazırlanarak Yönetim ve Denetim Kuruluna onay için sunulması, aylık aidat ve harcama bilgilerinin tüm sakinlerin konutlarına yayımlanması ve takip ile ilgili diğer yerlere işlenmesi, siteye ait tüm bilgilerin firmamız WEB sayfasında yayınlanması ve tüm sakinler tarafından kendilerine özel bir şifre ile girilerek izlenebilmesi, yıllık bilançoların, faaliyet raporunun hazırlığı, Olağan ve Olağanüstü Genel Kurul hazırlıklarının tamamlanarak dosya halinde Yönetim Kuruluna teslimi).

31. Ayasaranda Sitesi / ÇEŞME
11 müstakil konut, yüzme havuzu, ortak alanlar, site görevlisi konutundan oluşan bir sitedir. Bir site görevlisi vardır.

32. GÜZELBAHÇE SİTESİ / GÜZELBAHÇE
İki blok 18 daire, yüzme havuzu, hidrofor, bahçeden oluşan bir apartmandır.  Sitede bir görevli vardır.

33. MYRİNA SİTESİ / ALİAĞA
Dört blok 136 daire, sekiz asansör, yüzme havuzu, iki adet görevli dairesi, site güvenliği, spor salonu, sauna, hamam, açık ve kapalı otopark, kuyu suyu, hidrofor, su deposu, oluşan bir sitedir. Yedi çalışanı vardır.

34. BENGİ APARTMANI / NARLIDERE
13 daire, hidrofor, asansör ve bahçeden oluşan bir apartmandır.

35. GÖR APARTMANI / NARLIDERE
16 daire, dört iş yeri,  hidrofor, asansör, bahçeden oluşan bir apartmandır. 

36. GOLDEN LİFE APARTMANI / BORNOVA
 
36 daire, bir iş yeri,  hidrofor, iki adet asansör, açık ve kapalı garajlar, jeneratör bahçeden oluşan bir apartmandır. 

37. ADRES BALÇOVA APARTMANI / BALÇOVA
19 daire, hidrofor, asansör, kapalı garaj, yüzme havuzu, kondisyon salonu çocuk oyun alanı, yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir apartmandır.  

38. MUZOM APARTMANI / HATAY - KONAK
28daire, 10 işyeri, hidrofor, asansör, kapalı garajdan oluşan bir apartmandır.

39. MİMKENT VİSTA / ÜÇKUYULAR
32 daire, hidrofor, iki adet asansör, kapalı garaj, kondisyon salonu çocuk oyun alanı, yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir apartmandır.  

40. NAZLI APARTMANI / KÜÇÜKYALI
10 daire, bir iş yerinden oluşan bir apartmandır.

41. MY NAR SİTESİ / GÜZELBAHÇE
Bahçe 1 ve Bahçe 2 olmak üzere İki Blok, 15 daire, hidrofor, iki adet asansör, açık garajlar, su arıtma, Yüzme Havuzu, Kuyu suyu ve yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir sitedir.  

42. YİĞİT APARTMANI / GÜZELBAHÇE
Beş daire, asansör, açık garajlar ve yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir Apartmandır.  

43. EFE APARTMANI / GÜZELBAHÇE
10 daire, hidrafor, asansör, açık garajlar, Yüzme Havuzu, Kuyu suyu ve yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir Apartmandır.  

44. ILICA SİTESİ / ÇEŞME                        
14 müstakil konut, yüzme havuzu ve ortak alanlardan oluşan bir sitedir. Bir site görevlisi vardır.

45. BALPA İŞ MERKEZİ / BALÇOVA
           
56 Bağımsız bölümden oluşan bir İş Merkezidir.

46. SAYGIN STÜDYO MANZARA EVLERİ / GÜLBAHÇE 
Dört adet Tripleks, sekizer adet 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 20 bağımsız bölüm, yeşil alanlar, hobi bahçeleri, yüzme havuzunu, kuyu suyu, sulama sisteminden oluşan bir sitedir.  

47. GÜNIŞIĞI SİTESİ / ALİAĞA            
Beş blok, 80 daire, beş asansör, bir adet adet görevli dairesi, açık otopark, hidrofor, ortak alanlar ve sığınaklardan oluşan bir sitedir. 

48.       AKIN APARTMANI / HATAY  
13 daireden oluşan bir Apartmandır.


49.       DÖRT ADIM SİTESİ / NARLIDERE
           
İki Blok, 45 daire, hidrofor, iki adet asansör, açık garajlar, Kuyu suyu ve yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir sitedir. Bir görevlisi vardır.


50.       DOĞUŞ ÇİFTLİK EVLERİ SİTESİ / URLA
             
12 müstakil konut, yüzme havuzu ve oldukça geniş ortak alanlardan oluşan bir sitedir.

51.       IŞIL APARTMANI / BALÇOVA            
22 daire, iki iş yeri, asansör, sığınak, kuyu suyu, açık otopark, süs havuzu bir adet görevli dairesi, hidrofordan oluşan bir Apartmandır.

51.       DENİZATI APARTMANI / NARLIDERE            
Sekiz daire, asansör, açık otopark, hidrofor ve yeşil alandan oluşan bir Apartmandır.

52.       SATIROĞLU APARTMANI / BALÇOVA            
18 daire, üç iş yeri, asansör, bir adet görevli dairesi, açık otopark, hidrofor ve yeşil alanlardan oluşan bir Apartmandır.

53.       BALÇOVA MODERN SİTESİ / BALÇOVA            
İki blok 40 daire, iki asansör, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sosyal tesis, sauna, bir adet görevli dairesi, açık otopark, hidrofor, su deposundan, oluşan bir Apartmandır. 

54.       MADEİRA GARDENS / GÜZELBAHÇE    
12 müstakil konut ve konutlara ait yüzme havuzları, araç park alanları, güvenlik binası, ortak alanlar ve yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. Bahçıvan ve görevli olmak üzere iki çalışanı vardır.

55.       BAŞARAN APARTMANI / NARLIDERE   
Sekiz daire, asansör, sauna, Toplantı Salonu, Spor Salonu, açık otopark, hidrofor ve yeşil alanlardan oluşan bir Apartmandır.

56.       DERYA APARTMANI / NARLIDERE         
Sekiz daire, asansör, açık otopark, hidrofor ve yeşil alanlardan oluşan bir Apartmandır. 

57.       ÜMİT APARTMANI / NARLIDERE            
33 daire, iki işyeri, asansör, açık otopark, hidrofor ve ortak alanlardan oluşan bir Apartmandır.

58.       İNKA YELKİ EVLERİ / GÜZELBAHÇE
           
Dokuz müstakil konut, yüzme havuzu, ortak yeşil alanlar, araç park alanları, Güvenlik Kulübesinde oluşan bir sitedir.


Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.

×